Moodle

You are not logged in. (Login)

Skip Main Menu

Main Menu

Skip Login
Usłyszałem i zapomniałem,
Zobaczyłem i zapamiętałem,
Zrobiłem i zrozumiałem.

Konfucjusz (551-479 p.n.e.)
Zapraszamy do korzystania z platformy edukacyjnej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach !

Platforma Moodle umożliwia tworzenie kursów i szkoleń prowadzonych przez internet oraz w trybie mieszanym, jak również pozwala na sprawdzanie wiedzy uczestników kursów.

Aktualności

Picture of Moodle Administrator
Wyłączenie logowania za pomocą NIU
by Moodle Administrator - Tuesday, 14 June 2016, 08:14 AM
 
WAŻNE

Po zakończeniu letniej sesji egzaminacyjnej zostanie wyłączone logowanie za pomocą numeru NIU
(stary system dziekanatowy).

Wszystkie osoby logujące się za pomocą numeru NIU (login składa się z ciągu cyfr) powinny założyć nowe konta w platformie Moodle z wykorzystaniem konta pocztowego w domenie edu.uekat.pl (uczelniane konto usługi Google Apps).

Picture of Moodle Administrator
Dostęp do platformy Moodle
by Moodle Administrator - Saturday, 16 January 2016, 11:42 AM
 
Studenci, którzy logują się do platformy Moodle za pomocą numeru NIU z poprzedniego systemu Wirtualnego Dziekanatu, powinni założyć nowe konta używając danych z usługi Google Apps.

Po zakończeniu semestru letniego
roku akademickiego 2015/16 możliwość logowania za pomocą numerów NIU zostanie wyłączona. Dlatego sugerowane jest logowanie do Moodle`a z wykorzystaniem usługi Google Apps.

Instrukcja tworzenia konta na platformie Moodle

Wszyscy Studenci UE mogą korzystać z usługi Google Apps w domenie @edu.uekat.pl. Konto tej usługi powinno być wykorzystane do utworzenia konta w platformie Moodle.

Informacje o kontach w usłudze Google Apps.

Aby zalogować się do platformy Moodle korzystając z konta w usłudze Google Apps, należy w formularzu logowania (z lewej strony) w polu 'Nazwa użytkownika' wpisać pełny adres mailowy w domenie @edu.uekat.pl (np. jan.nowak@edu.uekat.pl), w polu hasło należy wprowadzić hasło do konta w usłudze Google Apps.

Pierwsze logowanie do platformy z wykorzystaniem konta w usłudze Google Apps będzie wymagało wypełnienia i zatwierdzenia formularza tworzącego profil użytkownika na platformie Moodle. W profilu użytkownika należy podać prawdziwe imię i nazwisko. Konta zawierające nieprawdziwe dane będę usuwane.

UWAGA: W przypadku problemów z logowaniem do platformy Moodle należy sprawdzić konfigurację konta w usłudze Google Apps. W tym celu należy postępować DOKŁADNIE w poniższy sposób:

1. Zalogować się na stronie: http://poczta.uekat.pl ; (imie.nazwisko@edu.uekat.pl) , podczas pierwszego logowania należy użyć hasła do Wirtualnej Uczelni. Po wymuszonej przez system zmianie hasła konto będzie aktywne.

W przypadku napotkania problemów z kontem email (w domenie @edu.uekat.pl) należy skontaktować się z administratorem kont pocztowych : adm.konta@uekat.pl lub osobiście w pok. 4.15 w CNTI.

2. Po zalogowaniu się do konta pocztowego @edu.uekat.pl należy

3. Uruchomić ponownie przeglądarkę internetową.

Po DOKŁADNYM wykonaniu powyższych kroków będzie możliwe zalogowanie się do platformy Moodle poprzez wpisanie na stronie głównej Moodle`a (w formularzu po lewej stronie) pełnego adresu email (imie.nazwisko@edu.uekat.pl) oraz hasła do konta w usłudze Google Apps.

Jeżeli po wykonaniu powyższych kroków zalogowanie do Moodle`a w dalszym ciągu nie będzie możliwe należy wysłać informację z prośbą o pomoc ze swojego konta @edu.uekat.pl na adres moodle@ue.katowice.pl

W skrócie:
Instrukcja


Skip Calendar

Calendar

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 Today Saturday, 30 July 30 31